| sltlp a întrebat:

De pe amazon.com, se poate comanda in Romania, si care sunt preturile cu care se livreaza

Răspuns Câştigător
| Reznov a răspuns:

Da se poate comanda in Romania dar cel mai bine comanzi de pe Amazon.uk (Marea Britanie) pentru. ca Marea Britanie e mai aproape de Romania decat America (amazon.com) si scapi mai eftin la transport si vine si mai repedewinking! Pretul se calculeaza automat dupa ce dai proceed to checkout inainte de a confirma plata.
Eu am comandat un joc video de pe amazon.uk si mi-a venit intr-o saptamana si am dat 50 lei pe transport.

| Chiburashka01 a răspuns (pentru Reznov):

Da, dar exista si produse care au "free shipping" adica fara taxa de livrare.

4 răspunsuri:
| SnoopDog19 a răspuns:

Dai funda lu' Reznov

| DanaQ a răspuns:

Ai comandat intre timp de pe amazon.com sau.uk? Sunt curioasa cat a fost shipping-ul, daca a ajuns repede si daca ai fost multumit de produse. Eu d efiecare data cand am incercat sa iau ceva, am nimerit numai produse fara livrare in Romania sau daca livrau, transportul ajungea la 1mil.vechi. happy Amazon-ul este alternativa ebay-ului? Am comandat mai multe produse de pe ebay pana m-am lamurit de calitatea lor... Un singur lucru mi-a placut: o baterie pentru laptop

| sltlp explică (pentru DanaQ):

Ebay-ul e undeva sub amazon, sau cel putin asa il vad eu. La ce preturi sunt pe ebay, unele de 3 dolari si transport inclus... iti dai seama ca nu pot sa fie calitative. Insa nu am mai comandat de pa amazon. Daca gasesti un intermediar e mai bine.