| Iordachioaiei_Rodica_1976 a întrebat:

De pe ce sait se descarca modul sa ai toate misiunile sau orasele deblocate in gta san andreas.Am modu de toate misiunile deblocate la gta san andreas dar nu stiu ce sa fac ca sa mearga ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| KrNs3 a răspuns:

Fii atent/ă.Te duci pe google si scrii acolo Gta san andreas Save Game 100% dupa care il descarci. Dupa ce ai descarcat deschizi arhiva respectivă, dupa care te duci in documents si scrie acolo Gta San Andreas User Files, iei fisierele din arhiva si le pui peste cele din folder.Baftă!