| lilica1495 a întrebat:

De unde pot descarca Chicken Invaders 4, gratuit si full? Am descarcat ceva dar ma lasa sa joc doar pana la robotul ala mare.sau daca il are cineva, lasati-mi un mesaj. Funda:*

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ca să ai varianta fill trebuie să cumpari jocul. Dacă nu ai bani încearcă un echivalent gratuit.Succes

| Aanonimaa20 a răspuns:

Eu nu am gasit sa il iau de pe alte site'uri. L'am luat de pe un site privat cae merge accesat numai pe baza de invitatii.

| DeyCj a răspuns (pentru Aanonimaa20):

Si bag mâna în foc ca ți-o dat și cadou un malware.Am prețuri promoționale pentru de ăștia ca voi la devirusări. Măcar la anul sa îmi fac vilă de pe voi :-))))))). Trăiască sevreu minune că de nu ar fi serveru ăla eu nu aș avea de devirusat calculatoare și scos baduri de pe had discurile distruse de wingozuri de acolo.

| lilica1495 explică (pentru Aanonimaa20):

Nu mi-l dai si mie?laughingbig grin