| vlad20002 a întrebat:

De unde pot descarca world of warplanes?

5 răspunsuri:
| poateEU a răspuns:

W.o.w nu se poate descarca de nici unde, trebuie sa te inscri pentru testul beta, si daca te accepta ei iti dau de unde se descarca jocul, pana atunci poti sa intri pe siteul lor
www.worldofwarplanes.com sau poti sa joci
www.worldoftanks.com

| Alex_Manescu_1995 a răspuns (pentru poateEU):

Ai idee de unde pot sa descarc warld of warships? am intrat pe pagina lor oficiala si nimic nu imi da ca la warld of tanks

| poateEU a răspuns (pentru Alex_Manescu_1995):

Ala este in versiunea alpha, numai creatorii jocului il pot juca, cand intra in closed beta va anunta pe site

| kinezul007 a răspuns:

De pe net

| vlad20002 explică:

Stiu ca de pe net dar site-ul ma intreseaza