| xXAnonimusXx a întrebat:

De unde pot downloada metin2 guabina sa meargă am cautat pe site si cand downloadez jocu* imi apare o eroare si nu merge, imi puteti da raspunsuri dau FUNDA+VOT!tonguetonguetongue

1 răspuns:
| AaN56 a răspuns:

Ce windos ai? Ia de aicea downloadu http://www.metin2guabina.ro/download.php. Dar s-ar putea sa fie de la windos in special e de la W sau Byti. Funda?(iti recomand Windos last xp sau xp e cel mai bun pentru metin dar nu si pentru creare de servere de metin2 ca are multe buguri)