| EuAlexandru a întrebat:

De unde pot sa descarc driverele pentru Windows 7?

6 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Pentru placa nVIDIA gasesti pe siteu lor da trebuie sa stii ce placa ai. Ei au un program Geforce experience daca ai nVIDIA descarca geforceexperience si el scoate driver automat si updateuri tot. Drivere mai iti trebuie la sunet, cauta ce placa ai si google - driver pentru ea. La fel si restul placilor. Hai ca nu e greu.

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Afla ce placa video ai, scrie pe net modelul alaturi de download si ar trebui sa gasesti

| EuAlexandru explică (pentru Nitu_Andrei_Valentin_1995):

Vreau un link!

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru EuAlexandru):

Daca nu zici ce placa video ai, nu am de unde sa iti dau link

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns (pentru EuAlexandru):

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx de aici alege ce tip de placa ai quadro tesla sau mai stiu eu ce sistem ai si din astea din astea