| vladlove123 a întrebat:

de unde pot sa descarc driverele pentru windows 7 pentru un hp dc530

Răspuns Câştigător
| deavolu a răspuns:

Nu ai nevoie windows 7 vine direct cu drivere

5 răspunsuri:
| Andrei07565486 a răspuns:

Cauti pe pagina lor oficiala.

| vladlove123 explică (pentru Andrei07565486):

Pagina oficiala a cui

| Andrei07565486 a răspuns (pentru vladlove123):

A HP.straight face, si in plus daca vrei sa instalezi win 7, nu e nevoie sa instalezi si drivelere, se instaleaza automat

| Andr3yyy94 a răspuns:

Http://drivereasy.com/
Downloadeaza de aici driver easy si citeste instructiunile de pe site. Nu stiu de ce ai avea nevoie la windows 7, dar urmareste pasii si poti lua de pe net (programul ia automat driverul si il instaleaza daca doresti acest lucru) si poti sa faci update si la driverele care sunt mai vech. Bft;) Funda?

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Contacteazama la id myhaytza_01 si te ajut