| JucatorDeMinecraft a întrebat:

De unde sa downloandez Minecraft Xbox 360 Edition?

12 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Salut! Intai Minecraft Xbox 360 Edition e doar pentru Xbox 360.Eu am Xbox 360 si l-am luat si eu de pe xbox live, dar am luat versiunea demo.Jocul se poate cumpara de pe internet.
PS: Daca ai Xbox 360 sa-mi zici GamerTag-ul ca sa adaug la prieteniwinking

| JucatorDeMinecraft explică (pentru OctaLoL):

Gamertagul este Denis

| JucatorDeMinecraft explică (pentru OctaLoL):

Gamertagul este Denis
care e situl
?
si cum il bag de pe calculator pe xbox 360?

| JucatorDeMinecraft explică (pentru OctaLoL):

GamerTag-ul meu este Denis si apropo de pe ce site sa il downloandez minecraft si cum fac sa il bag pe xbox?

| OctaLoL a răspuns (pentru JucatorDeMinecraft):

De pe calculator pe Xbox 360 poti baga printr-un calu USB.Site-ul la Minecraft este:
http://www.game-shop.ro/......t-xbox-360

| JucatorDeMinecraft explică (pentru OctaLoL):

Asta este numai pe kinect. este si pe xbox normal?

| OctaLoL a răspuns (pentru JucatorDeMinecraft):

Se poate juca si pe Kinect nu numai pe normal. Apropo astazi cautam la jocuri prin Xbox si am vazut ca poti lua Minecraft la 1200 puncte(1200 mai mult sau mai putin nu stiu exact).

| JucatorDeMinecraft explică (pentru OctaLoL):

Pai si cum faci punctele?
is alea care scrie G ca deala am 1200

| OctaLoL a răspuns (pentru JucatorDeMinecraft):

Da.

| JucatorDeMinecraft explică (pentru OctaLoL):

Si cum dau purchase?

| OctaLoL a răspuns (pentru JucatorDeMinecraft):

Pai te duci acolo si este Purchase 1200G apesi pe ala.

| Trip_Sebastien_1994 a răspuns:

Pai trebuie sa ai USB pentu ca pe acolo poti sa descarci jocuri