| 4n0NlmUs a întrebat:

Dece nu mai raspunde nimeni la intrebari? Mai ales la Jocuri PC/online!

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Oare fiindca 95% sint intrebari timpite ale caror raspuns deja a fost dat aici de nshpe ori sau fix nu detaliaza absolut deloc problema? Pardon, dar prefer sa fiu platit pentru a acorda asistenta unui tantalau care nu e in stare sa descrie o problema. Par example, "Mi se blocheaza GTA 4. De ce?" sau "Dispun de 2000 RON si as dori un calculator pentru gaming. Cine ma poate ajuta?" sau "Jocul xxxxxx imi cere un cod dupa ce il instalez. De unde il obtin?" si multe alte ineptii de genul astora.

| 4n0NlmUs explică (pentru KodrutZ):

Stiu..ca sunt asemenea intrebari...dar multele nu sunt asa.

| KodrutZ a răspuns (pentru 4n0NlmUs):

Majoritatea sint cum am zis eu. Da tu niste exemple de intrebari ok care nu si-au gasit raspunsul. (sa intrebi "cum vind/cercetez un tanc in World of Tanks" sau alte asemenea nu stin deloc ok atita vreme cit ai tutorial in-game la botul calului, iar jocul are chiar si limba romana implementata)

| cosmin1511 a răspuns:

Nu stiu raspunsurile acelor intrebari deoarece poate nu au jucat jocurile despre care tu intrebi.

| 4n0NlmUs explică (pentru cosmin1511):

Eu nu intreb de jocuri...

| Canghel a răspuns:

Nu stiu!