| picsssie a întrebat:

Pare stupid dar de catva timp nimeni nu-mi mai raspunde la intrebari. Dece? Dau funda daca doriti sa raspundeti

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Pai depinde ce intrebari pui, poate nu stie lumea sa raspunda! in rest nu cred ca are nimeni ceva personal cu tine! craciun fericit in continuare!

| Rihanna18 a răspuns:

Pentru k unii nu mai sunt chiar sa de interesati sa raspunda.Vor sa primeasca raspunsuri la intrebarile pe care le pun, dar la altii nu raspund.

Sau nu stiu sa raspunda la intrebare thinking

| IoNuTz96 a răspuns:

Iti spun eu dc laughing pentru ca de la un timp sv TPU e voarte fff incarcat, incat nu apuca nimeni sa le faca pe toate, apar in fiecare secunda tot intrebari noi si noi si noi, incat intrebarea pe car o pui tu o sa ajunga la oagina 100 laughing sa zicem, si de aceeea nimneni nu cauta intrebarile aceale indepartate ci le cauta pe astea care apar la inceput tongue

| AlexXplo a răspuns:

Eu zic ca depinde si de intrebare, dar depinde si de om. De exemplu acum sunt sarbatorile. multa lume nu le petrece in fata unui calculator/laptop si cred ca acesta este motivul.