| mioara a întrebat:

Dece atatea intrebari fara raspuns.

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Te referi de ce intrebarile de pe TPU sunt fara raspuns, sau ca exista niste intrebari care nu le gasesti raspunsul? De exemplu ieri a intrebat cineva " de ce vine pizza mai repede ca salvarea?" si am crezut ca te referi la intrebari de genul asta.si de-aia ti-am dat raspunsul ala "uite, si intrebarea ta n-are raspuns", dar acum am inteles ca probabil te referi la sitethinking pai acum a inceput scoala si nu mai sta toata lumea pe internet!big grin si poate aveau alte treburi...pa pa:*

13 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Se pare ca toate raspunsurile trec printr-o perioada de aprobare. Toate! Si in acest fel dureaza mult mai mult pana raspunsurile sunt aprobate...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Pentru ca unii mai au alta treaba, unii sunt la serviciu, altii la scoala.

| BUBULINA a răspuns:

Unde sunt intrebarile alea ca eu nu le vad?

| M4RK a răspuns:

Fiind ca uni nu sunt acasahee hee sunt plecati la scoala la servci big grin si nu au timp

| M4RK a răspuns:

Pentru ca uni nu sunt acasa :d sunt la scoala, servici in oras si nu au timp happy

| selef a răspuns:

Inca nu au intrat toti "raspunzatorii", dar se v-a remedia.

| Dragosgan a răspuns:

Poate daca vei intelege intrebarea vei afla raspunsul! daca raspunsul nu la aflat nimeni in lumea asta incearca sa uiti intrebarea pentru ca unele dintre ele asa au fost date, sa nu aiba raspuns.

| mircea a răspuns:

Deci cand o parte a utilizatorilor dau de scoala si nu mai au timp, nu prea mai are cine sa raspunda? Deci cum ramane cu managementul "resurselor/utilizatorilor" si cu consolidarea segmentului celor trecuti de 40 de ani, sau a celor trecuti de 50 de ani? Asta, referitor la regulamentul de "promovare" care incurajeaza cantitatea de raspunsuri si nu calitatea acestora. Mai este de lucru inca. Atunci cand se intampla ca multe intrebari sa nu-si aibe un raspuns, insusi scopul TPU este in suferinta.

| Casiana a răspuns:

Pentru ca ceilalti utilizatori TPU, fie nu au vazut intrebarea, fie nu sunt pe site... Dar ce este cu intrebarea ta fara niciun rost? O zi buna!

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi vor gasi raspunsul! Apoi, decat niste aberatii de raspunsuri, mai bine lipsa! Dar fara raspuns nu raman, e posibil ca cei ce au ceva de spus la postarile respective sa nu fie prin reajma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca lumea nu este pe net.

| Rrrretarded a răspuns:

E o perioada anume din zi cand lumea e la munca sau la scoala...si e valabil pentru ambele schimburi....nu prea e nimeni prin case...

| missME a răspuns:

Pentru ca la ora asta majoritatea utilizatorilor TPU sunt la scoalahappy