| sorin579 a întrebat:

Deci,acum 2 zile nu mai pornea pcul,nu mergea butonul, am dat jos carcasa unitatii sa vad ce are, nu avea nimic.tot nu pornea, il desfac iar, si imi aluneca mana in unitate pe un buton mic galben.bag pcul in priza si porneste unitatea....pe ecran imi apare ceva in engleza,un fel de informatie, zicea ceva ca ceasul digital nu functioneaza si ceva de o baterie interna...Ce sa fac sa porneasca de la butonul de alimentare iar P.S. Intrebarea e de pe telefon. Plz spuneti-mi ce sa fac, DAU FUNDA SI VOTURI+PRIETEN PE TPU!

Răspuns Câştigător
| RememberTinKode a răspuns:

Cumpara o noua baterie bios e cel mai bun lucru posibil, memoreaza mesajul si posteaza-l aici sau scriel undeva poate iti pot da mai multe informatii, aparent bateria care alimeanteaza butonul de start nu functioneaza.

1 răspuns:
| Bogyutzzz a răspuns:

Dupa mine cred ca BIOSUL s-a sters dul la un centru de reparatie.