| L3o11 a întrebat:

Deci, acum o saptamana jucam cs:go, un competitiv si am luat ban 7 zile pentru ca am dat prea multi jucatori afara (kick) si am asteptat, asta-seara am jucat din nou un competitiv si cand s-a terminat am primit acelasi ban desi nu am dat pe nimeni afara (kick)

Răspuns Câştigător
| TheLonePanja a răspuns:

Pai deschizi Steamul si sus de tot ai o rubrica cu Steam, View, Friends, Games, Help. Accesezi Help, apoi steam support si de acolo poate te descuri o sa te intrebe la ce joc este problema, etc etc.

6 răspunsuri:
| TheLonePanja a răspuns:

Daca ai omorat pe cineva se mai poate lua ban... in cazul in care nu ai omorat pe nimeni sa ii multumesti Domnului Gaben Pentru sistemul lui minunat! Bafta!

| L3o11 explică (pentru TheLonePanja):

Nu am omorat pe nimeni si nu am dat kick la nimeni, mi se pare o tampenie, sa mai stau inca 7 zile, si daca se intampla din nou peste o saptamana? Chiar as vrea sa fac o reclamatie la steam.

| TheLonePanja a răspuns (pentru L3o11):

Pai ai putea sa le trimiti un ticket. big grin

| L3o11 explică (pentru TheLonePanja):

Cum fac asta? Imi poti da un link?

| L3o11 explică (pentru TheLonePanja):

Mersi, ai funda happy

| TheLonePanja a răspuns (pentru L3o11):

Multumesc! happy

| TheLonePanja a răspuns (pentru L3o11):

Pai deschizi Steamul si sus de tot ai o rubrica cu Steam, View, Friends, Games, Help. Accesezi Help, apoi steam support si de acolo poate te descuri o sa te intrebe la ce joc este problema, etc etc.