| corina_7558 a întrebat:

Deci am instalat google chrome si se deschide pagina www.google.md.eu vreau sa fie www.google.ro deoarece nu imi traduce diferite lucruri in romana.practic si tot meniul e in engleza si vrea sa fie in romana. ce trebuie sa fac.promit ca voi da funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Cristi19 a răspuns:

Dai clic pe cheia din coltul din dreapta stanga(sub butonul de inchidere) apoi te duci la "elemente de baza" si modifici la pagina de pornire.Mai usor te uiti aici http://imageshack.us/f/705/googlechromec.jpg/
sau daca nu iti iese trimite-mi mesaj privat