| JustAStranger a întrebat:

Deci am un laptop Dell inspiron 15 cu specificatiile :
Intel i3-7020U 2.3 mgh
4gb ram
Intel hd graphics 620

Eu joc deja : Cs:Go, Team Fortress 2, Warface si Minecraft.

Ce jocuri poate rula cu un frame rate decent? Nu imi pasa de setarile grafice, doar de fps-uri ok!

Răspuns Câştigător
| UnderVoltage a răspuns:

League of Legends, Tomb Raider 2013, Metro 2033, Metro Last Light, Assassin's Creed 3/ Black Flag, Outlast, Left for Dead 2, Max Pyne 1/2/3

3 răspunsuri:
| RainbowThanos a răspuns:

Cauta Can You Run It pe Google si vei vedea ce jocuri poti rula atat pe Minimum cat si pe Recomandat. Site-ul este 100% sigur.

| JustAStranger explică (pentru RainbowThanos):

Am incercat dar aparent mie imi zice ca decat tf2 imi merge pentru un oarecare motiv

| Basy_Home_1975 a răspuns:

Depinde cum ți se mișcă cs go-ul dacă ți se mișcă bine aproape orce jos ți se va mișcă perfect