| Andrei_Pataki_2000 a întrebat:

Deci... Astazi am vrut si eu sa testez wall hack pe CS GO, peste cam 9 minute ma trezesc cu ban de la VAC,faza e ca imi pare foarte rau de acest cont, e de pe steam si l.am prins cu 11 €,vreau sa stiu daca banul e permanent sau e limitat,daca a patit cineva la fel ca mine/stie perioada banului, sa lase un mesaj aici. Va multumesc foarte mult.

1 răspuns:
| DonVagos a răspuns:

Banul nu este permanent, o sa iti expire dupa un numar de zile.