| konisegg a întrebat:

Deci....cineva a intrat in calculatorul meu cu ajutorul cmd-ului(command prompt center) ce pot face sa ma scap de el?
PS: are acces la toate datele si poate face orice(chiar si sa imi stinga pc-ul)
Ce pot face? Se poate connecta pe orice calculator daca am wireless?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ete fis a intrat cu ajutorul cmd-ului... cu siguranta ti-a instalat un backdoor ceva. Firewall ai instalat? DOwnloadeaza un scanner offline, deconecteaza-te de la net si scaneaza sistemul.

| konisegg explică (pentru KodrutZ):

Ai cumva un id de messenger/skype sa vb si na...ca nu le am cu astealaughing?big grin

| konisegg explică (pentru KodrutZ):

Ai cumva un id de messenger/skype sa vb si na...ca nu le am cu astealaughing?big grin
acum nu mai am conexiune la internetstraight face...mi-a blocat toate conexiunile...aiurea

| KodrutZ a răspuns (pentru konisegg):

Am, dar n-am timp. Fa rost de un CD butabil si gata. Ai idee cine ar putea fi? Nu de alta, dar daca stii, merge facut frumos o plingere la politie. Ce face el e caz penal si se poate lasa cu bulau. happy

| konisegg explică (pentru KodrutZ):

Nu stiu din pacate...Am reusit cu CD-ul butabillaughing Merci foarte multtongue

| KodrutZ a răspuns (pentru konisegg):

Cu placere. Poti sa iti pui pe desktop un txt cu textul legii foarte vizibil si un mesaj pentru potentialii intrusi - http://www.avocatmarta.ro/......nformatic/