| Micr0b a întrebat:

Deci, de vreo cateva saptamani am o problema care n-am putut sa o rezolv. La aproape orice flash game care iti cere comenzile "space" sau "sageata sus", "sageata jos" cand apas aceste butoane se da scroll down (space, sageata jos) sau scroll up (sageata sus).

Va rog mult nu pot sa ma mai joc cum trebuie din cauza asta si as aprecia mult daca m-ar ajuta cineva!

2 răspunsuri:
| blooDyFox a răspuns:

Apasa un click pe imaginea jocului si va ramana acolo sau daca jocul are modul Full Screen foloseste-l.
Mie mi-a mers.

| Micr0b explică (pentru blooDyFox):

Haha crezi ca n-am incercat? Eu nu sunt genul care daca are o problema se duce repede si pune pe TPU o intrebare tampita... pot sa dau click pe joc cat vreau ca tot se duce in jos sau in sus. Dar oricum mersi ca ai incercat happy