| alexboss2020 a întrebat:

Deci eu practic la varsta mea inca joc fotbal la 22 ani! E ok?
Si spuneti-mi si mie cam cu ce fotbalist m-as asemana!
Eu cand joc fotbal de obicei joc mai mult pase si nu pot sa driblez mai mult de 2 jucatori nu sunt rapid avand in vedere ca nu sunt mic de inaltime, si in fata porti sau din afara careului nu stau sa ma gandesc cum sa sutez la poarta sau sa dau plasat de obicei direct bomba cu siretul!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nea Gheorghe din piata. Nici el nu sta pe ganduri, fie ca tiganii se uita la mere sau sunt langa mere, cu siretul le da.