| anonim_4396 a întrebat:

Deci, iar nu imi merge metinul cand dau clik pe iconita imi aparea reclama acea la olimpiada si mai jos apare ca se descatca hshield un program anti hack si imi da eroare de fiecare data cand descarcarea ajunge pe la 1.5%
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OnlyWeTwo a răspuns:

Aceasta eroare "Dezarhivare nu sa putu efectua"iti apare atunci cand iti lipsesc fisiere din pach.Ce trebuie sa fac singurul lucru posibil e sa il dezinstalezi si sa il instalezi iara.Altceva nu e de facut.