| sorin579 a întrebat:

Deci,joc metin2 si am o problema pe care nu stiu sa o rezolv.
Inventarul si bara unde sunt Skillurile nu se vad bine.
Se vede in ceata.
Nu vad numarul la cate iteme am in inventar si cate puncte am la skill, si se vede parca as avea pierderi de pixeli.Dar eu nu am.
Problema o am doar pe metin.Doar inventarul si bara de jos.In rest merge bine...(Nu se schimba nimic daca schimb rezolutia)

6 răspunsuri:
| Seba_Seby_1995 a răspuns:

Depinde de Metin...po
ate fi un bug.Sau incearca sa il reinstalezi din nou.

| sorin579 explică (pentru Seba_Seby_1995):

E pe toate Metinele asa, ca joc mai multe...

| boomlike a răspuns:

Este o problema de la configurati intra in folderul metin 2 si da la config si acolo seteaza rezolutia si apropierea,

| sorin579 explică (pentru boomlike):

Crezi ca nu am incercat? Si app, data viitoare citeste tot..am zis ca am incercat sa schimb rezolutia si nimic

| boomlike a răspuns:

Okkk atunci cred ca este de la joc cred ca asa permite win tau ca asa am avut si eu un pc inainte si nu mi se vedea e full screen arata doar asa la mijloc intelegi spune-mi ce win ai?