| JeSuisElle a întrebat:

Deci la cs cand apas pe B nu mi se deschide shop-ul ci imi apare ca am distribuit reclama unui sv straight face Cum rezolv aceasta problema -.-

Răspuns Câştigător
| ALEX77721 a răspuns:

Schimba optiunele

2 răspunsuri:
| Mihaita21 a răspuns:

Ti s-a pus bind, intra in consola si scrie unbind b, dupa care te duci la controale si pui buymenu pe tasta "b".
Ce ti s-a zis mai sus e pentru meniu, situatie cand nu poti da NewGame ca iti intra pe un anumit sv.
Fa ce ti-am zis si o sa mearga.

| sEEk10 a răspuns:

Intra in cstrike/resource si sterge fisierul GameMenu.res si dupa aia intra in CS