| BeYoU a întrebat:

Hey! nu merg unele taste la tastatura, km sa rezolv problema? cand apas pe z imi apare x etk.

Răspuns Câştigător
| cyberwest a răspuns:

apasa ctrl+shift+ z si s-a rezolvat problema.
si mie cateodata imi apare Y in loc de Z.sau altele
bafta!

4 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Schimba tastele cum scrie.Scoate surubelnita sau cutitu si inlocuiestele.sau poti sa iti iei alta tastatura.Dar acum tu cum ai pus intrebarea?

| iacobitza a răspuns:

In stanga jos langa ceas ai limba preobabil e in romana asa ca da in engleza si o sa iti apara normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e să îţi cumperi o tastatură nouă... happy
Fundă? puppy dog eyes

| Andreea_8103 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla cand stau mai mult la laptop si imi apare tot la fel. Eu imi inchid jum de ora laptopul si apoi merge. :*
>big grin