| IonuţR1995 a întrebat:

Deci Metin2 Mondial si Metin2 Delivrance au fost contopite si de atunci mi-am mierdut contul, cum il pot recupera? :-s

4 răspunsuri:
| Detrix a răspuns:

Daca nu a fost furat, dupa ce scrii idul, scrii SP1 sau SP2, una din astea va functionawinking, succes frate!

| myst3r a răspuns:

Din pacate nu poti sa-l mai recuperezi. toate conturile au fost sterse, iar toti playerii care au jucat inainte si-au facut un nou cont. Astea sun regulile, nu ai ce face. mi s-a intamplat si mie asta iar cand am intrebat pe forum mi-a spus un SGM ca asa se intampla mereu. Sper ca te-am ajutat. daca vrei da-mi funda fac colectie. By

| IonuţR1995 explică (pentru myst3r):

Mi-a fost furat, nu s-a sters nici-un contwinking

| myst3r a răspuns (pentru IonuţR1995):

Vorbeste atunci cu vreun admin si dai vechile date