| Jeraticx a întrebat:

Deci mi-am descarcat GTA 4 si de fiecare data cand incerc sa salvez imi apare o fereastra cu Windows Live! Cum pot face ca sa nu mai apara fereastra asta si sa pot salva!

Răspuns Câştigător
| crismany a răspuns:

Făi ca în videoul urmator http://www.youtube.com/watch?v=Z1-aymi4KOw

| Jeraticx explică (pentru crismany):

De unde pot descarca GTA IV & Episod liberty city full versio, eu am descarcat jocul odata cu ambele la 18 G pe utor*ent dar acum nu mai gasesc nici un linkprin care sa-l descarc full version prin iso, am gasit doar pagini pline de virusii, si jocuri false. Daca ma pti ajuta dau funda

1 răspuns: