| Christian_4155 a întrebat:

Salutare tuturor.Ieri am descarcat Windows Live Movie Maker pentru Windows 7, si deja am intampinat o problema la el : Cand salvez un video, se blocheaza! Imi apare fereastra aceea mica pe care scrie "saving", dar dupa se blocheaza... si stau si stau si stau, si nu se intampla nimic.Va rog, daca stiti si puteti, ajutati-ma happy. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Christian_4155 explică:

Da, programu' da "not responding". Cand tai din fisiere mai mari am observat ca face asa...

| RobertEagle a răspuns:

Pur si simplu, iti da not responding?
verifica daca nu se salveaza in alt dir si tu nu ai obs.
posibil sa aiba prog un bug, reinstaleaza-l

| RobertEagle a răspuns:

Probabil ca e bug-uit.
Ar trebui sa incerci alta versiune a programului respectiv.