| Suditu_Andrei_1998 a întrebat:

Deci, mi-am facut cont pe conquiztador acum 3-4 zile, si dupa ce mi-am facut cont n-am mai primit niciun mail cu parola sau cu ceva... ca spunea ca in maxim 10 minute sa ajunga mailul... si acum daca incerc sa-mi fac cont din nou, nu ma lasa, ca zice ca adresa aceasta de mail a fost folosita, ajutor plzz!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| CristiSeeker a răspuns:

Cauta si in dosarul "Spam". Daca nu gasesti, incearca sa gasesti comanda de retrimitere al e-mailului de confirmare. Daca nici asta nu merge, fa-ti alt cont, folosind alta adresa de e-mail.