| Ursname99 a întrebat:

Deci mi-am facut cont pe League of Legends si nu ma pot loga la el.Nici pe site, nici in joc.Am mai facut inca 3 conturi cu gandul ca poate am scris gresit parola la primul si tot degeaba.M-am uitat sa vad daca mi-au trimis email de confirmare, dar nu mi-au trimis(m-am uitat si in folderul spam si degeaba). Cineva mi-a zis ca ma pot loga si fara sa primesc email de confirmare....cand ma conectez imi scrie "combinatia nume utilizator/parola nu este valida.Te rugam sa incerci din nou" si sunt absolut sigura ca am scris corect parola si ursname-ul. Ajutor, pls sad

1 răspuns:
| melkittenqueen a răspuns:

Daca vrei, imi trimiti mesaj si iti fac eu un cont si eventual iti schimbi tu parola dupa.