| NGNF a întrebat:

Deci pe cs 1.6 nu imi merge silent aim si am inteles ca trebuie sa iau cs 1.6 non steam ca sa-mi mearga.Asa este? Si daca da de unde iau cs 1.6 non steam sau un cs 1.6 pe care sa mearga silent aim (am windows XP)Aveam inainte un cs 1.6 care imi mergea silent aim dar am uitat cum se numeste...

5 răspunsuri:
| NeKuLetzZz a răspuns:

Sall si eu am xp, si am si silent aim si imi merge pe cs nVIDIA!

| raulwwe a răspuns:

Cs 1.6 non steam gasesti peste tot.Doar cauta pe google sau de unde descarci, in fine aici conteaza aimul care il folosesti si cum il folosesti.Sunt care nu functioneaza dar cele mai folositoare in ultima vreme sunt cfg-urile.Descarci silent aim.cfg de pe net si dai /exec silent aim.cfg (sau cum se numeste cfg-ul).Asa poti evita sa fi banat si vei juca vizibil mai bine.

| NGNF explică (pentru raulwwe):

Destept mai esti... eu vreau aim si tu zici cfg. m-am plictisit de cfg-uri care nu fac decat sa dea un hs la 2 ore si cica non steam gasesti peste tot pai da-mi un site copile daca esti asa destept eu am cautat vreo 30 min si n-am gasit nimic a si apropo alta data da ce ti se cere nu recomanda alt ceva. Tu mai vrei si funda dupa ce imi zici de ex Magazinul penny e dupa colt dar mai bine cumpara de la Lidl care e la stanga dupa penny.si eu te-am intrebat unde e. Alta data da si tu vreo 5 site-uri macar (ca normal ca 3 din 5 nu o sa mearga) si iti dau funda nu tu repede ce ai zis.

| NGNF explică:

Am gasit. CsBestial imi merg toate codurile care nu mergeau pe Lant final de exemplu. si raul eu am luat vreo 5 cfg si nu is bune de nimic e ca si cum ai juca normal deci de aia vreau coduri...

| jNebOOn a răspuns:

Baaaa. Vrei sa joci cs!? Joaca cs dar fara coduri baieteee nu ai ce invata cu ele. Bata`va minunea!