| Alexinnnho a întrebat:

Mi-ai reinstalat windows-ul acum de curand si cand vreau sa intru pe Counter-Strike (pe steam), imi merge in reluare, nu pot sa fac nimic, de abia reusesc sa mai dau QUIT... Inainte imi mergea perfect pe steam, aveam chiar fps 100. acum cred ca imi da cu minus. laughing Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu te mai juca Counter-Strike! Jocul asta este foarte violent si produce depedenta, spala creiere si nu mai poti judeca si invata, chiar vei fi in stare sa-ti omori si sa ataci prietenii si mai ales parintii asa cum s-a intamplat in unele cazuri foarte grave! Poti muri sau chiar vei ajunge la spital!

| untu a răspuns:

Nu te mai juca Counter-Strike! Jocul asta este foarte violent si produce depedenta, spala creiere si nu mai poti judeca si invata, chiar vei fi in stare sa-ti omori si sa ataci prietenii si mai ales parintii asa cum s-a intamplat in unele cazuri foarte grave! Poti muri sau chiar vei ajunge la spital!
Nu se poate instala direct pe ecranul calculatorului, poate sa contina virusi sau erori, chiar sa se defecteze calculatorul!

| ionutvas a răspuns:

Scoate virusii de pe pc. ori reinstalează cs-ul

| Yukii987 a răspuns:

Baga msi afterburner si uitate la gpu usage, la fel cauta hwinfo penyru cpu usage, bifeaza la amandoua show on screen display intra in cs...cpu usage n-are voie sa fie la 100%... daca insa nici una nu se duce la 100% e probabil vreo problema de drivere, la fel vezi si cata memorie ram mai ai liber

| qFloriN a răspuns:

Salut, deci fii atent, s-ar putea sa fie de la windows, daca ai pc-u mai slabut si ai windows 7, 8 nu ai ce sa-i faci, daca asta e problema, instaleaza-ti windows xp happy. Si o sa mearga binewinking