| Deea4ever a întrebat:

Deci singur o sa ma credeti de pe alta planeta! Dar vorbesc serios! si cred ca o sa radeti laughing dar nu stiu sa pun o melodie pe CD! Funda cine imi explica!

Răspuns Câştigător
| sti a răspuns:

Descarci NERO de aici: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=72&lid=2671, il instalezi, introduci un CD nescris in computer si deschizi NERO, apoi urmezi pasii.

2 răspunsuri:
| Mihnutzu99 a răspuns:

Iti trebuie nero! Funda!

| Deea4ever explică:

BHHaAA DAK asta e raspuns ma fac blonda maineee laughing EXPLICATIE baiatuuu! mai vrei si funda? sa Raspundaaa cineva care stieeee!