| any007 a întrebat:

S-ar putea sa radeti de mine... dar eu cred ca m-am indragostit de un tip cu care vorbesc doar pe mess(si de curand si la telefon). e din acelasi judet, numai ca eu sunt din oras iar el e de la tara, numai ca nu stiu daca ar rezista o relatie ca a noastra(si suntem si a 12a). imi este foarte drag si el imi marturiseste acelasi lucru(deocamdaca nu ne-am intalnit niciodata). Voi ce credeti? mersi mult

Răspuns Câştigător
| elizabethh a răspuns:

Nu este greu sa aveti o relatye si eu am una 55% la fel ...trebuie sa va vedety o singura data apoi vety vedea ca toate se rezolva E UN INCEPUT

7 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Cred ca esti confuza.Singura solutie e sa va vedeti fata in fata si sa vorbiti.Atunci o sa va puteti pune ordine in ganduri si puteti hotara ce sa faceti pe viitor.

| Vizitiul a răspuns:

In primul rand, nu avem motive sa radem. Ce pot sa spun, avand in vedere ca nu sunteti tocmai apropiati o sa va fie foarte greu, dar nu imposibil.
Daca relatia se bazeaza pe sentimente omogene, respect reciproc si nu in ultimul rand confienta, de ce nu!?

| Butsilee a răspuns:

Sincer in poza pari clasa a 7 dar ma roglaughing exista dragoste virtuala care pluteste intre voi doihappy propune-i sa va intalniti happy e cel mai binehappy si daca zici ca te`ai indragostit inseamna ca ceva te atrage cam mult la ellaughing felul in care vorbeste, persoana luithinking oricumhappy trebuie sa va intalniti altfel nu vei elucida misterul happy mult succes!

| kidu_6779 a răspuns:

Hmm...ar fi bine totusi sa va intalniti inainte.Nu e vorba de aspectul fizic sau altceva dar...sa fim seriosi, pe mess multi pot minti.
Nu ar fi ok sa descoperi ca de fapt nu il cunosti sau ca e total altfel fata de felul in care ti l-ai imaginat.
E bine ca va indragiti si e adevarat ca totul se poate transforma in dragoste dar nu inainte de a-i cunoaste toate "naravurile".happy
Incearca sa-l cunosti in realitate si poate totusi va iesi ceva.
Take care.happykiss

| divinuu a răspuns:

Wow.si lui i-a placut de tine?big grin. misto asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa zici la toata lumea, gata nu mai vorbesc cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca aveti sanse de reusita.si eu mi-am gasit jumatatea dupa 2 ani de vorbit pe mess si e fiind din bucuresti iar eu la 100 de km de ea.eu te sfatuiesc sa nu renunt.