| PrintZuko a întrebat:

Deci sunt al naibii de plictisit, vreau sa joc ceva pe pc dar nu prea am unu extra! Procesor Intel celerom D 2, 5ghz RAM 1, 5GM si o placa video nvida 7600 GX de 512MB.Ce as putea juca?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MoonlightAda a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri Alege un joc si vezi daca iti merge. Daca e pe rosu un pic nu te descuraja incearca la detalii minime sau medii. Bafta :)

| PrintZuko explică:

Mama ce raspunsuri? si presupun ca pentru asta vreti funda? straight face not bad

| claudiu543 a răspuns:

Bagati cs1.6,metin2,fifa2007 cauta jocuri:X