| Enache_Abby_1992 a întrebat:

Deci, vreau sa imi instalez minecraft pe calculator si am downloadat minecraft Romania. Am urmat toate instructiunile. am instalat java si merge sa intru in joc si sa intru pe single player, dar cand intru pe multiplayer si bag un server... cand intru in joc nu ma lasa sa plec din acel loc, incerc sa ma misc, se misca putin si ma da imediat inapoi in acel loc. Cum pot sa rezolv asta?

3 răspunsuri:
| JuliaMe06 a răspuns:

Asa imi face si mie... cred ca este BUG

| Afanase_Ioan_1998 a răspuns:

Cred ca e problema de server (zic si eu ca nu m-am jucat online nici o data)

| lucaplesea a răspuns:

Apesi t si scrii /register passowrd comfirm password
passoword inseamna o parola comfir passord o scrii din nou