| fghjklkj a întrebat:

De CE nu imi merge GTA Sa? Cand intru in el nu imi arata nimic. Adica e ca SI cum nu as fi dat click PE nimic. Nu merge nici single player nici multiplayer. Am incercat Sa il dezinstaalez SI Sa il instalez de cel putin 3 ori dar degeaba. ( scuati greselile dar îmi corectează telefonul.)

Răspuns Câştigător
| KobraXS a răspuns:

Driverul il poti instala de pe CD-ul calculatorului. Daca nu ia CD-ul, intra pe site-ul Intel si cauta acolo driverul

6 răspunsuri:
| KobraXS a răspuns:

Se poate sa ai o problema cu placa video, poate fi arsa sau stricata sau nu sr incadreaza in cerintele minime ale GTA-ului

| fghjklkj explică (pentru KobraXS):

Am sters din greseala o chestie si după nu a mai mers. Si acum nu stiu de unde o pot downloada. Se numea Intel(R) graphics... ceva de genul.

| KobraXS a răspuns (pentru fghjklkj):

Ala era driverul de la placa video.

| KobraXS a răspuns (pentru fghjklkj):

In sfarsit, ti-a mers jocul?

| fghjklkj explică (pentru KobraXS):

Da happy

| KobraXS a răspuns (pentru fghjklkj):

Sunt fericit ca te-am ajutat

| KobraXS a răspuns (pentru fghjklkj):

Driverul il poti instala de pe CD-ul calculatorului. Daca nu ia CD-ul, intra pe site-ul Intel si cauta acolo driverul