| TheWolfPowerMan a întrebat:

Salut TPU, acum nu de mult mi-am luat battlefield 4 pe PC, iar cand intru pe joc, imi intra pe internet pe o pagina, battlelog.
Cum fac sa intru in multiplyer? daca dau play (multiplayer, camping) imi apare ceva cu download plugin pe care il instalez. bun deci sa instalat dau acolo CONTINUE, si tot nu merge. Cand dezactivez internetul, ma lasa pe single player. doar multiplayer nu merge. Va rog ajutati-ma, dau FUNDA tongue!

Răspuns Câştigător
| LiviuYOO a răspuns:

Ai dat allow la plugin macar? Iti apare acolo sus la browser langa optiunea "bookmark".La fel am patit si eu cu battlefield 3 laughing

| TheWolfPowerMan explică (pentru LiviuYOO):

Multumesc man big grin.Ms ca mi-ai raspuns, nu ca alti destepti.

| LiviuYOO a răspuns (pentru TheWolfPowerMan):

Am o intrebare.E 60 de lei? laughing Pe origin il vad 20 de euro.

8 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Nu ai precizat ca jocul este original!

| TheWolfPowerMan explică (pentru VladyXR):

Da, l-am luat din altex cu 59, 99 de lei happy.

| TheWolfPowerMan explică (pentru VladyXR):

Este original.

| VladyXR a răspuns (pentru TheWolfPowerMan):

Trebuia sa-l cumperi de pe Origin, alta metoda nu stiu daca ai CD

| TheWolfPowerMan explică (pentru VladyXR):

Lol ba. deci FARA ORIGIN NU MERGE BATTLEFIELD 4!
Nu te mai baga aiurea unde nu stii

| VladyXR a răspuns (pentru TheWolfPowerMan):

Ca sa joci multiplayer, facepalm!