| pSx a întrebat:

Decii.Pentru cei care joaca cs. Ce cs aveti happy? Adicaa, care este cel mai bun. Daca puteti, dati-mi si un link de download. happy Funda

4 răspunsuri:
| answers98 a răspuns:

Www.tutorialecstrike.ro - cauta LanTFinal e cel mai fain;)

| AdyHytPower a răspuns:

1.6 cs-ul de preferat sa joci cu steam.Un link poate fi luat de pe anumite site-uri sau de pe StrongDc++ Incearca paintball sau zombie mode e foarte tare BAFTA

| pSx explică:

Am last raised eyebrows. Vreau unubatting eyelashes. Si nu am intrebat ce mod jucati happy. am intrebat ce cs jucati happy.