| bbxbeibiiii a întrebat:

Despre ce e vorba in jocul Metin? Vad ca este foarte popular pe site...
Adica toata lumea vreau Metin...

Răspuns Câştigător
| Pisoiul a răspuns:

Eu unul nu mai bine m-as juca pe alt joc.Este foarte normal pentru noi Romanii sa jucam Metin2 pentru ca este un joc foarte nasol si daca nu avem calculatoarele performante pe ce ar trebui sa ne jucam.Eu am calculatorul performant nici nu am jucat Metin 2 este un MMo-rpg.Si cu toate acestea ce are server-ul privat mai special decat cel normal nimic.Toti il joaca eu nu l-as juca nici daca ar fi ultimul joc de pe planeta.La grafica ii dau 4.15 nu este bun de nimic.Armele nu sunt bune de nimic numai falsuri.Credema nu se merita sa iti dai timp pentru un asemenea joc.Fiecare om cu preferintele lui.Nu toti vor fi de acord cu ce am spus eu in aceste propozitii.In orice caz uite aici niste MMO-rpg-uri:
1.Last Chaos
2.Shaya
3.Scarlet Legacy va aparea pe 8.4 - 8.10
4. Dragonica
5.Runes of Magic
6.Battle Swarm Field of Honor nu e un mmorpg dar e un joc fantastic incearcal.
7.Cabal
8.Argo

1 răspuns:
| EmoBoy48 a răspuns:

Mie nu-mi place metin dar am jucat cam 5 mine happy nustu de ce unor copii le place jocul asta eu nul inteleg mie mise pare ca 4story.ro este mai tare decat metin are aventuri si tot ce ai nevoiewinking