| armageddon22 a întrebat:

DESPRE DRAGON CITY PE FACEBOOK!
pot combina de exemplu gummy-cool fire / armadillo-gummy etc in 4-8-12 sau 16 ore sau neaparat cum mi-a zis un prieten 2 ZILE ca sa iasa dragon legendar?
adica la toti dragonii legendari combinarea e de 2 zile sau poate fii si mai >putin?

Răspuns Câştigător
| Johnni3Walk3r a răspuns:

Da ies dragoni legendari dar nu uita ca habitatul unde sa stea este destul de scump.

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Exact,este de 2 zile, eu am 2 dragoni legendari

| armageddon22 explică:

Aha fix acu 8 minute am combinat ARMADILO + COOL FIRE este pentru prima oara aceasta combinatie dar pentru ca doar u ai raspuns primesti funda bafta!