| Daniel2500 a întrebat:

Detin un site:
http://rockstarnews.wix.com/gta-news
Iar de cate ori trimet cerere la Google Adsense de fiecare data imi zice ca a evaluat site-ul si ca am continut insuficient. Nu inteleg. Vi se pare continut insuficient? Sau poate gasiti voi vreo problema pe site si mi-o spuneti si mie :3
Funda!

2 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Super tare site-ul dar ai gresit cate ceva acolo unde scrie Hello! Se zice "Welcome to GTA-News" etc nu "Welcome on Gta-News"; "Here you will find the newest information" etc. Oricum mie mi se pare super tare site-ul

| Daniel2500 explică (pentru JohnnyWylde):

Ok o sa modific introducerea, dar nu acum pentru ca in politicile adsense scrie ca nu am voie sa mai modific site-ul pana nu imi dau ei email de accept/refuz.
Mutumesc pentru impresie...
Am nevoie de adsense sa strang destul pentru domeniu.com si pentru host
Oricum eu nu vad de ce nu ma accepta am citit regulile lor de 10 ori si tot nu gresesc unde gresesc.