| iKlouD1 a întrebat:

Nu stiti din ce cauza nu ma accepta in Google Adsense? Site-ul nu are continut copiat din alta parte, are o vechime de 1 an jumate, iar de jumatate de an ma tot respinge. Nu stiu care e problema. Site-ul e linkit.ro. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| stancuprint a răspuns:

Imagineaza-ti, acum a cazut multe servere, cei de pe la Google inca stau acasa, nu mai sta nimeni la birou, acasa clar nu au acces la diferite functi si tot asa.Nici mie nu s emai indexeaza ce trebuie la www.stancuprint.com

| iKlouD1 explică (pentru stancuprint):

Da, inteleg situatia, dar totusi e vorba de 6 luni de zile in care tot sunt respins.

| stancuprint a răspuns (pentru iKlouD1):

Lasa mi un mesaj privat. ati las o adresa de e mail sa discutam acolo mai multe daca vrei.

4 răspunsuri:
| Iuli122122 a răspuns:

Cu virusu nu fac mare treaba stau de 2 luni sa imi accepte monetizarea la Youtube laughing) caximul era 1 laughing

| interval a răspuns (pentru Iuli122122):

Mai nou motiveaza ca au echipele incomplete, dar ca vor rezolva problema. Vom vedea cand