| glasx a întrebat:

Din ce cauza de cand am instalat windows 10 jocurile care le jucam nu prea mai merg ca pe cand le jucam pe windows 7 adica parca au mai mult lagg si se misca mai greu gen efectiv misa inbatranit componentele din pc dupa instalare parca zici cai alt calculator 0_0 HELP

5 răspunsuri:
| AstroNoot a răspuns:

Copilas,Windows 10 e cel mai optimizat sistem de operare pentru gaming.Instaleaza-ti drivere-le pentru componente si devine racheta.Succes!

| BobocNicolas1995 a răspuns:

Treci inapoi pe windows 7! rolling on the floor)
Sunt Multe tutoriale pe Youtube!
Sper ca te-am ajutat, funda?

| glasx explică (pentru BobocNicolas1995):

Eu intreb pe unde sa merg tu imi zici pe unde am fost cam asa ii raspunsultau

| FOOLSmanXxl a răspuns:

Iti recomand sa revii la windows 7 sau mai bine îți pui windows 8 e mai bun pentru gaming!

| AstroNoot a răspuns (pentru FOOLSmanXxl):

Pe bune...Win 8 e cel mai prost pentru gaming. Ocupa cel mai mult ram. Windows 10 e super optimizat.Nu da informatii gresite