| raulanl a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un PC, acesta este link ul catre PC: http://www.mediagalaxy.ro/......5-free-dos

CS GO si League Of Legends, cam in cate FPS-uri mi-ar merge, merita sa dau 18mil pe el?

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

PC-ul e OKish, iar ambele jocuri ti-ar merge in aproximativ 120 FPS, poate chiar mai mult

| raulanl explică (pentru KIibrDM):

Cs go, pe toate high sau low. sau ce setari?

| raulanl explică (pentru KIibrDM):

Cs Go, pe toate High sau low?

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Îți merg ambele pe setări maxime în peste 150 fps-uri.
Am un PC aproximativ la fel. Dar ar fi trebuit sa iei de la alta firma, ci nu Myria, dar nu prea conteaza.

| raulanl explică:

Cs Go pe high sau low 120?

| KIibrDM a răspuns (pentru raulanl):

Depinde mult si de mapa. Pe Dust II pe low cred ca poti avea chiar 200, iar pe Nuke, poate doar 100.