| Avram_Alexandru_1997 a întrebat:

Doresc sa stiu si eu daca se poate face plata in vreun fel pe fortnite, cu paysafe, am vazut mai multe tutoriale si chestii cu schimbatul tarii in Germania, Cipru si altele dar nu merg, daca exista alte solutii va rog mult!

1 răspuns:
| ShutFickOn a răspuns:

Nu exista. Poti cumpara doar cu un card de debit sau Paypal parca...
Oricum daca chiar vrei, o poti face intr-o simpla metoda. O rogi pe mama ta sa iti deie cardul' sa iti cumperi V-Bucksi big grin