| Anonimbot a întrebat:

Duce gta v, daca da in cate fps? https://www.emag.ro/......DJCW0DBBM/

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

De dus, îl duce, aştepţi vreo 7 ore la instalare, FPS-uri. aici am o veste proastă, o să meargă cam în 10 FPS-uri pe low.
E un laptop foarte slab pentru jocuri.

| Anonimbot explică (pentru Alexuţ02):

Auzi eu am incercat pe cracat pe medium la leptopul asta si mergea 30-40 fps

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Anonimbot):

Pot să-ţi spun 101% că nu-ţi merge nici pe Low, dacă eu am i5 de 2.7 GHz, 4 GB de RAM şi o nVidia de 2 GB şi îmi merge pe Low în vreo 50 FPS dar ideea e că eu nu-l ţin pentru jocuri, totuşi acel laptop nu are cum să meargă în 30-40 pe medium, poţi testa pe un site şi apare dacă merge sau nu când bagi componentele acestui laptop

| Anonimbot explică (pentru Alexuţ02):

Da-mi site

| Anonimbot explică (pentru Alexuţ02):

Da-mi site pls

| Anonimbot explică (pentru Alexuţ02):

Auzi uitaate la mine pe cont si vezi daca poti sa mai raspunzi la intrebari

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Anonimbot):

Https://www.game-debate.com/....../index.php

Poftim, aici testezi dacă merge, bagi componentele laptopului tău

| Anonimbot explică (pentru Alexuţ02):

Cica imi duce pe high 30 fps

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Anonimbot):

Pe acel site nu arată FPS-urile dacă nu eşti logat, arată doar Fail şi Succes.

În fine, acel laptop nu duce GTA V nici măcar pe low în 15 FPS, îţi poţi întreba profesorul de informatică dacă doreşti, să compare ce îţi cere GTA V-ul şi ce are acest laptop.