| ubox a întrebat:

Dupa ce am deschis calculatorul am observat ca merge extrem de greu cand vreau sa deschid steamul, iar apoi jocurile nu mai merg cum mergeau inainte, de exemplu am lag pe cs 1.6. Stie cineva de ce merge greu? Eu presupun ca e de la HDD

Răspuns Câştigător
| GeoforceExperience a răspuns:

E de la HDD asa am avut si eu trebuie sa il schimbi nu ai ce face eu schimba-m de fiecare saptamana windows tot degeaba imi mergea greu. Incearca sa il curati foloseste Advanced System Care, scaneaza daca ai virus daca vezi ca tot nu iti merge clar ca e de la HDD
! Bafta

1 răspuns:
| ubox explică (pentru GeoforceExperience):

Ok am sa incerc, merci