| DJSpook1 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cel mai bun campion de 4800 de pe Legue of Legends? Dupa parerea mea e Riven! Deoarece e usor de jucat nici prea greu nici prea usor, cu Q si E poti scapa foarte repede dintr-o ambuscada daca esti pe cale sa mori, si mi se pare un combo perfect intre abilitati, intri cu E in inamici (le blochezi un potential atac ) le dai stun cu W (si le mai da si mult dmage W-ul) Dupa dai Q ( o abilitate genial) si dupa dai Ultimata! Astept si alte pareri iar cea mai buna parere are Funda!

Răspuns Câştigător
| Nicholasatron a răspuns:

Nu exista cel mai bun. Toti campionii sunt speciali, toti sunt diferiti indiferent de pret. Mie imi place Vladimir, Fizz, Brand, Ezreal, Fiora si Wukong. Si in general am lvl 4 cu Master yi si cu Teemo. Mai joc cu Twisted Fate, Tryndamere si Ashe. Daca vrei sa iti cumperi pe cineva ti-o recomand pe Fiora. Daca vrei sa jucam impreuna ma numesc Nicholasatron si am lvl 18. Nu sunt noob si daca sunt uneori asta este din cauza campionului cu care joc sau din cauza coechipierilor adica daca am un scor prost.