| armand3004 a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cel mai bun joc pentru PC din toate punctele de vedere (grafica, sunet, poveste, multiplayer daca este cazul, etc.)?

2 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Eu am un top al celor mai bune jocuri jucate de mine pe http://unlimitedgamersspot.blogspot.com, in caz ca vrei sa vezi noile aparitii intra pe www.gamespot.com la sectiunea New Release si dai pe Previous Week sa le vezi si pe precedentele.

| AnonYmouS_6470 a răspuns:

Mie imi place Prince of Persia The Two Trones big grin dar nu il pot termina sad