| Bianca298 a întrebat:

Hei. e urgent
Ce ati alege dintre un IPhone 4 si un HTC One X? De ce? Spuneti-mi va rog cat mai multe argumente din toate punctele de vedere, plus parerea voastra.

6 răspunsuri:
| angi_4331 a răspuns:

HTC One x.E net superior...

| ClassyAndSassy a răspuns:

Iphone 4
1.Are foarte multe aplicatii
2.Are mai multe huse cool de telefon
3. Poti sa faci orice pe el
4.Internet gratis
5.Internet nelimitat
6.Este mult mai nou si popular

| IQBoxGeek a răspuns:

Buna! Iti recomand HTC One X pentru ca este mult mai puternic, iar sistemul de operare ofera libertate mai mare pentru utilizator si mai multe aplicatii si functii decat ce e pe iPhone. Display-ul, procesorul, aproape tot este mult mai ok pe One X. Acum, daca iti place tie iPhone, e un smartphone foarte bun. Ca sa poti face o comparatie cu HTC One X, va trebui sa investesti macar intr-un iPhone 4s. 4 este net inferior lui One X. Ah, si dai mai putini bani pe HTC. Succes cu ce vei alege!

| cristy1000 a răspuns:

Desigur! HTC One x! Motive:
1) este mai bun ca IPhone 4 100% deoarece nu are cerinte bune ( IPhone 4 are doar frumusetea, dar bunatadea NU!)
2)este mult mai complex( nu ma refer la cat de greu este, ci la aplicatii multe, ce doresti tu)
3)One X-ul este mult mai cumparat ( asa cred si sunt sigur!)
Ai incredere in mine!

| Andrei_Ivanescu_1998 a răspuns:

One X - De ce? : Procesor quad, camera de 8 Mp, ecran mare... Iphone 4 - De ce? : procesor praf, camera praf, ecran mic ...mai vrei si altceva? laughing

| sorybilly a răspuns:

Iphone 4 am si eu si e foarte bun vara mea are HTC one x si s-a plictisit deja de el pe iphone 4 poti sa iti pui ce jocuri vrei pe cand pe HTC one x mai putine.......Parerea mea funa?