| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca placa de baza sa aiba tot timpul 120 de grade? -_- ASUS H81M-K

6 răspunsuri:
| mbncf a răspuns:

Sigur e o eroare, la 120 de grade ar fi trebuit să fie ars.
Nu cred că indică bine programul, încearcă altul.

| Nemessys a răspuns (pentru mbncf):

Https://gyazo.com/e7b7f6d8d92ab38fc6606760ebd8c877. La toti prietenii mei le arata o temperatura normala.;-; Programul se numeste Speccy si multa lume il foloseste si-l recomanda. BTW, ignora componentele pc-ului... -_-

| mbncf a răspuns (pentru Nemessys):

Încearcă alt program, e imposibil să aibă atât. E o eroare sau senzorul nu funcționează așa cum trebuie.

| Cliar a răspuns:

Posibil sa se fi busit senzorul de pe placa de baza. Am patit-o odata asa si imi arata pe procesor numai valori cu -, deci poti sa stai chill.

| WeZo a răspuns:

La 120 de grade se topea

| Tibita_Tibi_1977 a răspuns:

120 DE GRADE laughing Nici mama nu face mancare la gradele astea laughing